.

.

New
Protecive Телефон Покрие Компатибилен за Apple iPod Touch 6 Тешко Пластични Looped Дизајн Божиќ Мраз Мечка

Protecive Телефон Покрие Компатибилен за Apple iPod Touch 6 Тешко Пластични Looped Дизајн Божиќ Мраз Мечка

DEN 868.80

Количина на стоки
Достапно

Сите производи е генерички.Само Protecive телефон покрие компатибилен за apple ipod touch 6 тешко пластични looped.It 's користи од страна на најновите модни дигитално жешка трансфер печатени технологија.Таа е направена со трајни компјутер.Protecive телефон покрие компатибилен за apple ipod touch 6 тешко пластични looped дизајн Божиќ Мраз Мечка.Protecive телефон покрие компатибилен за apple ipod touch 6 тешко пластични looped дизајн Божиќ Мраз Bearmade со ABS.Чекор за свој дизајн : 1. Слик поголеми од 800*800 е потребно за вашиот дизајн.2. Дизајн ќе пристигне во рок од 12 часа.3. Плаќаат за оваа цел и да добиете на вашите производи.Откако ќе го добие и треба помош, ве молиме да ни каже.Во рок од 24 часа за превозот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди