.

.

New
Мали Ноќни Табела Светилки Сет од 2, Симпатична Дрвени Tripod Ноќната Ламба со Ретро Ткаенина Лен Сенка Модерни Декоративни Биро Читање Светилка за Спална соба, Дневна

Мали Ноќни Табела Светилки Сет од 2, Симпатична Дрвени Tripod Ноќната Ламба со Ретро Ткаенина Лен Сенка Модерни

DEN 983.76

Количина на стоки
Достапно

На мала маса светилка е дизајниран за модерен и симпатична изгледа дека го подигнете естетика на секоја соба.Тоа ќе ги осветлува и дава исклучи една мека, топла сјај да се создаде удобно амбиент, правење на вашиот дом многу повеќе добредојде!Не е важно што се става во спалната соба или дневна соба, тоа може да го подигнете естетика.

Карактеристики на понудата

Type:
Modern Bedside Lamp
Неодамнешно

Слични понуди