.

.

New
Dltmysh Завртки 50pc М1.4 М1.6 М2 М2.5 М3 304 А2 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение 12.9 DIN912 Хексагонални Хексадецимален Штекер Главата Капа Ален Гром Завртка L=2-30мм (Боја : 304 од не '

Dltmysh Завртки 50pc М1.4 М1.6 М2 М2.5 М3 304 А2 Нерѓосувачки Челик Црна Одделение 12.9 DIN912 Хексагонални

DEN 921.60

Количина на стоки
Достапно

Dltmysh.Нерѓосувачки челик рамка направена од 304 од не ' рѓосувачки челик, погоден за различни прилики.Тоа е широко се користат во домови, канцеларии, дрвен мебел, поправки и пронајдоци.Има широк спектар на употреба и е погодна за домови, гаражи, фабрики, фабрики, фабрики, фабрики, автомобил врати, рачки, гранки, славини, копчиња и други фиксни машини и апарати за домаќинство опрема.Различни големини се на располагање за да одговараат на различните потреби.Постојат 50pcs хексадецимален штекер капа на главата bolt Description : Материјал : 304 од не ' рѓосувачки челик / 12.9 одделение steel Size : d : d(навој дијаметар) x L(конец должина)Љубезно ве потсетам : повеќето од гром е полна конец,мал дел од 12.9 класа челик издолжени болт се половина thread Metric навој дијаметар : М1.4(1.4 mm) / М1.6(1.6 mm) / M2(2mm) / М2.5(2.5 mm) /М3(3мм)Метрички навој теренот : 0.3 mm(М1.4) / 0.35 mm(М1.6) / 0.4 mm(M2) / 0.45(M2.5) / 0.5 mm(M3)Тема должина : 2mm-30мм.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди