.

.

New
ZOUHANGDIAN Преносни Рачен Облека, Чистење на Текстилни и Површината Steamer, Рачен Пренослив Мини Виткање Машина за Пеглање

ZOUHANGDIAN Преносни Рачен Облека, Чистење на Текстилни и Површината Steamer, Рачен Пренослив Мини Виткање Машина

DEN 2020.80

Количина на стоки
Достапно

На рачен облека steamer има моќна енергија и може да обезбеди континуирана пареа за пеглање 6-10 минути.Тоа може да се спречи брчки облека преку континуирана пареа или рачна контрола.Поради својата компактна големина, патната генератор на пареа е лесен за носење, лесно може да се чуваат во еден куфер или фиока, е лесен и лесно да се работи.Погоден за студенти, домаќинки, чиновнически работници, итн.Исто така е најдобар избор за дома, канцеларија или патување.Оваа преносни рачен ткаенина steamer има 1.3 м екстра долг кабелот за лесно пеглање со пареа.Тоа е лесно да се користи од сите агли, го спречува врела вода од плукање, и го штити рацете и облеката.Оваа пареа има електронска пумпа систем за да се спречи истекување вода. 360° течење доказ, без разлика како ќе го одржи.Добредојдовте на нашиот магазин, вашето задоволство е наша вечна потрага, ви благодариме за вашиот покровителство.Име на производ : преносни рачен облека пеглање machine Product пареа 14±3g/min Product напон 220 VProduct моќ 800 WWater капацитет на резервоар 100ml Product големина должина 10*ширина 6.2*висина 18cm [свитканите државата]Ако имате било какви прашања, можете да не контактирате и ние ќе го реши проблемот за вас, додека не се задоволни.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди