.

.

New
Заградата W/A, Повторно Dv Елемент Планината

Заградата W/A, Повторно Dv Елемент Планината

DEN 2500.80

Количина на стоки
Достапно

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Фрај господар 8235624 Заградата Со Ре Dv Монтажа Елемент.Фрај господар произведува супериорен во однос на опрема за комерцијални foodservice индустрија.Ова е вистински ОЕМ (original equipment manufacturer) замена на дел.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди