.

.

New
Jabey 55-Парче Алатка Поставите Општа Домаќинство Рака Алатка за Полнење со Пластична лента со алатки Клуч Sockets Screwdrivers Клешти за Дома Поправка Механичар Maintainence DIY Прое?

Jabey 55-Парче Алатка Поставите Општа Домаќинство Рака Алатка за Полнење со Пластична лента со алатки Клуч Sockets

DEN 1247.28

Количина на стоки
Достапно

Солиден Сметководствена Случај : сите алатки добро, безбедно е сместен во цврсти пластични случај, уредни и организирани, со дршка рачка, погодно за никаде.Одличен Подарок & Алатки : алатка за полнење, многу погоден за дрво, автомобилот одржување и повеќе, како убав подарок за DIY проект љубовници.Високо Квалитетен Материјал : секое парче, направени од цврста издржлива пластика или од високо квалитетен челик, топлина третира, рѓа-доказ, корозија-отпорни, долготрајни.Карактеристики : Материјал : Пластични + Челик Главната Боја : Црна & Портокал Пакет Големина : 42*11.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди