.

.

New
(x3) Уверение Лош Задник Multimedia Designer со Став Налепници | Смешни Окупација Работа Кариера Подарок Идеја | 3М Рефлексивни Винил Налепница Decals за лап-топ компјутери, Тешко

(x3) Уверение Лош Задник Multimedia Designer со Став Налепници | Смешни Окупација Работа Кариера Подарок Идеја

DEN 595.20

Количина на стоки
Достапно

Направени од издржлив и угледни 3 M Рефлексивни Scotchlite Графички Филм 100% произведено во САД.Притисок чувствителни Отстранлив лепило Супериорен видливост!.Водоотпорна Совршен за внатрешна и надворешна употреба.Стапови да било мазната површина за Чистење на површината пред примена на налепница. 3 налепници во секоја цел Секој налепница е 2" x 3".Овие лош задник налепници се кул и уникатен подарок идеја за пријатели, роднини, соработници, и на себе си!Постојат 3 различни налепници вклучени во секоја цел.Држи ги на било каква мазна површина за да го прослават се одличен Мултимедијални Дизајнер и да ги прилагодите на вашите лични предмети со малку хумор. *****Налепница Материјал Информации : Нашата налепници се испечатени на 3 M Рефлексивни Scotchlite Графички Филм кој дава графика светла остри видливост.Нашите налепници' durablility, флексибилна конструкција, и на барање removability за најмногу четири години ги прави идеален за било која намена!Сите наши производи се направени во САД.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди