.

.

New
Две Pc Z71 4x4 Decals Налепници Компатибилен за 2007-2013 Chevy Silverado 1500HD 2500 HD (Црна + Сребро)

Две Pc Z71 4x4 Decals Налепници Компатибилен за 2007-2013 Chevy Silverado 1500HD 2500 HD (Црна + Сребро)

DEN 335.76

Количина на стоки
Достапно

Сет од 2 x Z71 4x4 decals (димензии 12.5"x4" секоја приближно).Сува или влажна примена (на влажна метода секогаш е препорачливо).Вода-доказ, Сонце-доказ, безопасни за автомобил боја.Нема Остатоци останува кога е отстранета.Секое прашање е достапна за бесплатно враќање&берза во рок од 90 дена.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди