.

.

New
Amosfun 4 Пара Внесува Дише Сунѓерот Внесува Спортски Подлога за

Amosfun 4 Пара Внесува Дише Сунѓерот Внесува Спортски Подлога за

DEN 323.76

Количина на стоки
Достапно

Избор на квалитетни сунѓерот материјал, добра допир, може совршено да се вклопи во телото.Тоа може да бидат заменети со различни градници, така што ќе може да има ефект на во секоја сцена.Тоа ви овозможува да се соберат вашите гради и покажете ја вашата слика со самодоверба и убавина.Тоа може да се направи вашите гради да изгледаат поголеми, направете ја вашата облека покаже облините, и се повеќе шармантен.Совршено одговара на вашиот, не е лесно да се движат и удобен за носење.Description Are сте во потрага за еден професионален, достапен вметнете подлога?Дали сте во потрага на еден здрав, вметнете подлога дека можат да прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални вметнете рампа мора да ги задоволи вашата потреба.Карактеристики - Боја : Бела, боја на кожа - Материјал : Сунѓер, ткаенини - Големина : Околу 13.00 X13.00 X0.80см/5.11 X5.11 X0.31inch - Избор на квалитетни сунѓерот материјал, добра допир, може совршено да се вклопи во телото.- Тоа може да бидат заменети со различни градници, така што ќе може да има ефект на во секоја сцена.- Тоа ви овозможува да се соберат вашите гради и покажете ја вашата слика со самодоверба и убавина.- Тоа може да се направи вашите гради да изгледаат поголеми, направете ја вашата облека покаже облините, и се повеќе шармантен.- Совршено одговара на вашиот, не е лесно да се движат и удобен за носење.Пакет Including4 x парови на вметнете влошки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди