.

.

New
Thermoelectric Кулер, DC12V 576W DIY Thermoelectric Ладење Милениче Кревет за Дисипација на Топлина

Thermoelectric Кулер, DC12V 576W DIY Thermoelectric Ладење Милениче Кревет за Дисипација на Топлина

DEN 1742.40

Количина на стоки
Достапно

➤【НАУЧНИ ДИЗАЈН】- дизајн усвојува phlx ладење теорија, од кои на научен план е развиена за да се формулираат стратегии на производ план. ➤【Се ПРИМЕНУВААТ ЗА】- Плоча кулер е погоден за ладење во мали простори како што се плоча за ладење, пет кревет ладење, и за тестирање на клупа. ➤【НИСКО ниво на БУЧАВА】- производот работи stably, има ниско ниво на бучава, и не може да функционира без ладилни. ➤【НОВИ И ЕФИКАСНИ УРЕД за ЛАДЕЊЕ】- новиот 8‑чип уред може да обезбеди максимална моќност на 576 W, обезбедување на стабилна и ефикасна работа. ➤【ЗАШТИТА на ЖИВОТНАТА средина】- водата се предвидени за дисипација на топлина е рециклиран, кои се еколошки и вода-спасување.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди