.

.

New
MiMu Силикони Милениче Четка - Виолетова Deshedding Четка за Рутински Длабоко Чистење и Масажа Влажно или Суво Куче Пролевање Алатка

MiMu Силикони Милениче Четка - Виолетова Deshedding Четка за Рутински Длабоко Чистење и Масажа Влажно или Суво

DEN 227.76

Количина на стоки
Достапно

[Четка на Вашите Животни] : Чисти, де-барака, и масажа на вашите миленици со Mi Mu Силикони Куче Четка; Виолетова мулти-функционални двострани миленичиња чешлање четка е совршен за голем или мал куче раси и може да се користи на мачки и bunnies. [Одржи Удобно] : Ергономски куче чешлање четка вклучува широк устата е отворена за удобно да се вклопи во вашата рака; Дизајниран со 4 круг 1-инчен (3cm) прст дупки; Дуел двострано силикони милениче четка мерки 4 x 3 x 1.6 инчи (10 x 8 x 4cm). [Масажа и Де-Барака] : за Разлика од тешките метали заби, нашите меки силиконски милениче deshedding четка влакната нежно масажа крзно, без иритирачки кожата; парична Казна наежвам страна релаксира вашето домашно милениче со смирувачки нежни потези; Поголеми куче deshedding чешел влакната нежно затегнување далеку вишокот на крзно. [Користат Мокри или Суви] : се Обезбеди вашето домашно милениче со мирен капење искуство со смирувачки четка потези; Спарени со вода, куче пролевање четка внимателно tugs далеку во tangles и јазли во вашиот животно е крзно; Кога тие се суви, користете мачка чешлање алатка за стил крзно. [Задржи Миленици Среќни и Здрави] : Целосно редовни пет здравствени чешлање со пролевање четка; Со домашни миленичиња пролевање четка може да се detangle, длабоко чистење, блесок, и масажа на вашиот кревет пупка.Одржување на здрави навики со вашето домашно милениче користење Mi Mu Милениче Четка Deshedder.Detangle, длабоко чистење, сјај и масажа на вашите мали до големи мачка, куче, морско свинче, ferret, или зајаче.Двострано милениче deshedding алатка вклучува и двете мали и големи влакната да нежно се повлече вишокот на кожа и ги отстрани tangles.За време на бања време, користете мали кружни потези за масажа на вашето домашно милениче крзно.Деликатна куче крзно четка влакната нежно масажа на кожата, без иритирачки тоа.Ергономски дизајн ви овозможува да се удобно да се вклопи во целата своја рака во четка.Флип куче deshedding алатка одново и стави 4 на прстите во 1in дупки.Пакетот вклучува 1 пурпурна 4 x 3 x 1.6 во deshedding куче четка.Употреба на крзно четка за да се задржи вашите миленици среќни и здрави.Предупредување : Овој производ може да ве изложи на хемикалии кој е [се] познати на Државата Калифорнија да предизвикаат рак и вродени малформации или други репродуктивни штета.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди