.

.

New
Мрзливи Сузан Алуминиум Тешки Ротирачки Плочата Имајќи Табела База Круг Вртливата Плоча Хардвер, 5.5/8/ 10/12/ 14/16 Инчен за Кујна База Претвори Трпезариска Маса

Мрзливи Сузан Алуминиум Тешки Ротирачки Плочата Имајќи Табела База Круг Вртливата Плоча Хардвер, 5.5/8/ 10/12/

DEN 1895.28

Количина на стоки
Достапно

★ ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ по желба : Нашите тешки алуминиум ротирачки лого со повеќе големини за вашиот избор : 5.5 инчи,8inch,10inch,12inch,14inch,16inch,18inch,20inch,24inch(Опционално).Таа е дебела и во голема мера го подобри капацитетот на товарот капацитет. ★ ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова направен од тешки алуминиум материјал , цврст и издржлив, отпорен на корозија и ' рѓа-доказ.Може да се одлучи материјал на врвот, како што се дрво, стакло, мермер да одговара на вашиот дом со стил. ★ ГУМЕНИ НОЗЕ : Опремени со гумени нозе кој е лесен за употреба.Овие лежишта може да се зезнав или фиксна како тие имаат преку дупки и пред-drilled дупки.Лесно да се постави, без инсталација е потребно. ★ ВНИМАНИЕ : Тркалање лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни делови за да се намали ротациона триење и поддршка радијална и axial товари, и запечатени лежишта се подмачкано со масло, па затоа треба да известувачот на менување на подмачкување, врз основа на употреба. ★ ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Може да се користи за Маса, агол кабинети, складирање решенија, tabletop служат, списание полици, телевизор и компјутерски Монитор Грамофони, цвет уредување, торта Декорирање, и трговија прикажи покажува.Спецификација на Производ Големина : (опционален) 5.5 во (внатрешен дијаметар : 8.5 cm /3.35 во надворешниот дијаметар : 14cm /5.51 во , висина : H8.5 MM /0.33 во ) 8 во (внатрешен дијаметар : 14.5 cm /5.71 во надворешниот дијаметар : 20cm /7.87 во , висина : H8.5 MM /0.33 во ) 10 во (внатрешен дијаметар : 19.5 cm / 7.68 во надворешниот дијаметар : 25cm/9.84 во , висина : H8.5 MM/0.33 во) во 12 (внатрешен дијаметар : 24.5 cm / 9.65 во надворешниот дијаметар : 30cm/11.81 во , висина : H8.5 MM/0.33 во) 14 во (внатрешен дијаметар : 29.5 cm / 11.61 во надворешниот дијаметар : 35cm/13.78 во , висина : H8.5 MM/0.33 во) 16in (внатрешен дијаметар : 33.5 cm / 13.19 во надворешниот дијаметар : 39cm/15.35 во , висина : H8.5 MM/0.33 во) 18 во (внатрешен дијаметар : 38.5 cm / 15.16 во надворешниот дијаметар : 44.5 cm / 17.52 во, висина : H10 MM/0.39 in) во 20 (внатрешен дијаметар : 42.5 cm / 16.73 во надворешниот дијаметар : 48.8 cm/19.21 во , висина : H10 MM/0.39 in) 24 во (внатрешен дијаметар : 51.5 cm / 20.27 во надворешниот дијаметар : 58cm/22.83 во , висина : H10 MM/0.39 in) Материјал : Алуминиум Легура Пакет се Вклучени : 1 x Табела Имајќи Широка Примена : Оваа тешка должност ротирачки имајќи плочата е лесно да се постави, без инсталација е потребно.Одлично за торта екранот, ТВ монитор се застане, скулптури база, угостителски услуги, храна екранот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди