.

.

New
Мрзливи Сузан Алуминиум Тешки Ротирачки Плочата Имајќи Табела База Круг Вртливата Плоча Хардвер, Ротирачки Плочата Организатор Лежишта Круг Вртливата Плоча

Мрзливи Сузан Алуминиум Тешки Ротирачки Плочата Имајќи Табела База Круг Вртливата Плоча Хардвер, Ротирачки Плочата

DEN 1655.76

Количина на стоки
Достапно

★ ПОВЕЌЕ ГОЛЕМИНИ по желба : Нашите тешки алуминиум ротирачки лого со повеќе големини за вашиот избор : 8inch,10inch,12inch,14inch,16inch,18inch(Опционално).Таа е дебела и во голема мера го подобри капацитетот на товарот капацитет. ★ ВИСОКО КВАЛИТЕТЕН МАТЕРИЈАЛ : Ова направен од тешки алуминиум материјал , цврст и издржлив, отпорен на корозија и ' рѓа-доказ.Може да се одлучи материјал на врвот, како што се дрво, стакло, мермер да одговара на вашиот дом со стил. ★ ГУМЕНИ НОЗЕ : Опремени со гумени нозе кој е лесен за употреба.Овие лежишта може да се зезнав или фиксна како тие имаат преку дупки и пред-drilled дупки.Лесно да се постави, без инсталација е потребно. ★ ВНИМАНИЕ : Тркалање лежишта употреба возен елементи за одржување на поделба помеѓу подвижни делови за да се намали ротациона триење и поддршка радијална и axial товари, и запечатени лежишта се подмачкано со масло, па затоа треба да известувачот на менување на подмачкување, врз основа на употреба. ★ ШИРОК АПЛИКАЦИИ : Може да се користи за Маса, агол кабинети, складирање решенија, tabletop служат, списание полици, телевизор и компјутерски Монитор Грамофони, цвет уредување, торта Декорирање, и трговија прикажи покажува.Спецификација на Производ Големина : (опционален) 8 во (внатрешен дијаметар : 14cm /5.51 во надворешниот дијаметар : 20cm /7.87 во , висина : H13 MM /0.51 во ) 10 во (внатрешен дијаметар : 19.5 cm / 7.68 во надворешниот дијаметар : 25cm/9.84 во , висина : H13 MM/0.51 во) во 12 (внатрешен дијаметар : 24.5 cm/ 9.65 во надворешниот дијаметар : 30cm/11.81 во , висина : H14 MM/0.55 во) 14 во (внатрешен дијаметар : 28.5 cm/11.22 во ,надворешниот дијаметар : 35cm /13.78 во , висина : H14 MM/0.55 во) во 16 (внатрешен дијаметар : 33.5 cm/13.19 во надворешниот дијаметар : 40cm /15.75 во , висина : H14 MM/0.55 во) 18 во (внатрешен дијаметар : 38.5 cm/15.16 во надворешниот дијаметар : 44cm /17.32 во , висина : H14 MM/0.55 во) Материјал : Алуминиум Легура Пакет Тежина : Околу. 550g~1410g Пакет се Вклучени : 1 x Табела Имајќи Широка Примена : Оваа тешка должност ротирачки имајќи плочата е лесно да се постави, без инсталација е потребно.Одлично за торта екранот, ТВ монитор се застане, скулптури база, угостителски услуги, храна екранот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди