.

.

New
Homyl Bluetooth Слушалка Чистење Пенкало Bluetooth Earbud Чистење Пенкало за Таблет Мобилни Телефони

Homyl Bluetooth Слушалка Чистење Пенкало Bluetooth Earbud Чистење Пенкало за Таблет Мобилни Телефони

DEN 2275.20

Количина на стоки
Достапно

* Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат. * Направен од високо-квалитетни пластични и кадифен материјали, што нема да го оштети на earplug компоненти и дупки. * Тоа е погоден за дигитални производи како што се bluetooth earplugs, слушалки, мобилни телефони, компјутери, таблети, камери итн. * Од мали дупки на earplugs на полнење оддел, 360-степен чистење и не се мртви краеви се направи вашиот earplugs повеќе издржливи. * Парична казна изработка, стилски изглед и одлична текстура.Опис : - Направени од високо-квалитетни пластични и кадифен материјали, што нема да го оштети на earplug компоненти и дупки. - Парична казна изработка, стилски изглед и одлична текстура. - Од мали дупки на earplugs на полнење оддел, 360-степен чистење и не се мртви краеви се направи вашиот earplugs повеќе издржливи. - Мали димензии, мала тежина, лесно да се носат. - Тоа е погоден за дигитални производи како што се bluetooth earplugs, слушалки, мобилни телефони, компјутери, таблети, камери итн.Спецификација : - Материјал : Пластика - Тип : Bluetooth Earbud Чистење Pen Size Табела : 1.7x1.7x11cm/0.67x0.67x4.33inch Package Вклучува : 1x Bluetooth Earbud Чистење Pen Note : 1. Ве молиме оставете малку грешка поради прирачник за мерење.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.3. Ви посакувам прекрасен on-line шопинг!Изберете сите што ви треба во нашата продавница.Ќе имате убав купување искуство и да добиете квалитетни производи и услуги кои одговараат на политиката.

Карактеристики на понудата

- Material:
Plastic
- Type:
Bluetooth Earbud Cleaning Pen
Size Chart:
1.7x1.7x11cm/0.67x0.67x4.33inch :
Package Includes:
1x Bluetooth Earbud Cleaning Pen :
1. Please allow slightly error due to manual measurement. :
2. Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :
3. Wish you a wonderful on-line shopping! :
Choose all you need in our store. You will have a nice purchase experience and get quality products and service corresponding to the policy of . :
Неодамнешно

Слични понуди