.

.

New
Шминка Четки 5 во 1 Шминка Четка Шминка Четки Поставите Фондацијата Четка Веѓа Четка Усна Четка сенката за Очи четка Преносни Шминка Четка Погоден за излегување Ком

Шминка Четки 5 во 1 Шминка Четка Шминка Четки Поставите Фондацијата Четка Веѓа Четка Усна Четка сенката за Очи

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

5 во 1 шминка четка,пакет на повеќе намени,лесен за користење,лесен за носење и не заземаат простор,вклучувајќи фондацијата четка,веѓа четка,усна четка,сенката за очи четка,изгубат боја,со користење на високо-квалитетни синтетички влакна,мека и свиленкаста на допир,не е лесно да се изгуби коса,нека вашата шминка изгледа совршен екранот.Надворешноста усвојува телескопски дизајн,dustproof маска,отвори го капакот и употреба,push-pull дизајн слободно,чиста и хигиенски исправна,не се загадени со надворешната средина Рачки за фондацијата четка,веѓа четка,усна четка,сенката за очи четка и лабава боја се изработени од златен ABS позлата се справи,што не е лесно да ' рѓа,комфорни и издржливи.Исклучителна мали изглед,лесно да се спроведе,да се намали патување оптоварување,за да се исполнат вашите општа секојдневна шминка треба,во секое време и насекаде каде шминка,погоден за сите професионални шминка ентузијасти,шминка почетници и чести патници.Кожата-friendly П-еластична фондацијата четка,не-латекс сунѓерот материјал,мека П-еластичен,може да се чисти и да се користи во секое време.Погоден за сите видови на козметика,фондацијата ББ крем,прав,concealer,поудобно и дури и шминка.Газирани и густи,четка е потенка и помек,не-иритирачки и нежна за кожата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди