.

.

New
ткиво кутија Златна Ткиво Кутија Кожа Дома Декор Бела Дом Канцеларија за Складирање Салфетка Ткиво Држачот за Маса Салфетки Ткиво Хартија Случај Дома Декорација (?

ткиво кутија Златна Ткиво Кутија Кожа Дома Декор Бела Дом Канцеларија за Складирање Салфетка Ткиво Држачот за

DEN 6821.04

Количина на стоки
Достапно

Извлече веднаш по употребата, и да се извлече непречено без притискање.Тоа се чувствува удобно, едноставен и елегантен.Дневна соба, од страна на кабинетот, тремот, итн.Голем капацитет, погоден за различни ткива.Елегантен и едноставен отворање, облагородување на вашиот живот.Извлече веднаш по употребата, и да се извлече непречено без притискање.Тоа се чувствува удобно, едноставен и елегантен.Дневна соба, од страна на кабинетот, тремот, итн.Голем капацитет, погоден за различни ткива.Елегантен и едноставен отворање, облагородување на вашиот живот.Златна дијамант шема.Производот се мери рачно, ве молиме да се разбере ако постои мала грешка.На производи се сите преземени on-сајт од страна на професионални фотографи.Поради временските услови, осветлување, екран и други причини, некои боја разликите се нормални.Широк спектар на примена, погоден за различни големини на хартиени крпи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди