.

.

New
BBJ Обвива Цвет Пакување Хартија Букет кореја Злато се Зголеми Двојно Двострано Цвет Хартија за Завиткување Цвеќарницата Материјали, 20 Листови од 23.6 x 23.6 Инчен (Виол?

BBJ Обвива Цвет Пакување Хартија Букет кореја Злато се Зголеми Двојно Двострано Цвет Хартија за Завиткување

DEN 359.76

Количина на стоки
Достапно

ВОДООТПОРЕН ХАРТИЈА ЗАВРШИ : Не грижи за вода кога завиткување вашиот цвет, овој материјал се направени од водоотпорен цвет материјал за декорација на вашиот букет.СОВРШЕНА ГОЛЕМИНА : Според нашето богато пакување искуство, ние го направи секој лист е 23.6*23.6 инчен, еден лист е совршен за еден букет, не треба да губите време на сечење кога ќе се пакувам.РОУЗ ЗЛАТО НОВИОТ ДИЗАЈН : Светкава двојно двострано цвет хартија за завиткување, корејски Гроздобер Стил хартија за да се обвива цвеќиња, новина и атрактивни розово злато.ПОВЕЌЕ ДОСТАПНИ БОИ : Ние нудиме многу бои на цвет хартија заврши за да го изберете, можете да ги собереш на најдобрите боја за вашиот букет цвеќиња.Огромен избор на најновиот луксузен цвеќарницата материјали дизајни за да изберете од - проверете ги сите надвор во нашата продавница!.BBJ ОБВИВА цвет пакување нуди најновите дизајни цвет хартија за завиткување и ленти, ние се продава во целиот свет и да победи добра репутација кај нашите клиенти.Повеќето од нашите клиенти цвет продавница сопствениците, ако сакате долго време соработка со трговија на големо цена, ве молиме не двоумете се да контактирате со .Со нетрпение очекувам т слушне од тебе!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди