.

.

New
Erosebridal Кавер-Гејмер Туш Завеса за Момчиња 72 Wx78 L Игри Бања Завеса,Армијата Зелената боја Маскирна Gamepad Бања Завеса Молња Видео Gamesbathroomdecor Поставува со Куки Виолетово-

Erosebridal Кавер-Гејмер Туш Завеса за Момчиња 72 Wx78 L Игри Бања Завеса,Армијата Зелената боја Маскирна Gamepad

DEN 599.76

Количина на стоки
Достапно

100% Полиестер Платно.Туш Куките Се Вклучени.Увезени. ✿✿ 【ГОЛЕМИНА】 : (78"висок x 72"широк.1 Туш завеса и 12 куки.)Совршен подарок за патување,свадби, родендени, празници,Мајка - Татко е Ден, ноќта на Вештерките и Божиќ. ✿✿ Водоотпорен и Издржливи & Print : Машина перат,Водоотпорен,Обликот на задржување, Висока јачина, Еластична обновување.Живописни бои, Јасна слика, не исчезнува. ✿✿【 Уникатен Дизајн】 : Стилски Живописни 3 D печатење е погоден за секаков вид на бања мебел.Тоа го прави вашата бања полна со живот.Креативен и уникатен модел прави да уживате во вашата бања време.Можете Да ги користите дома, стан , condo, хотел, camper, RV, dorm соба, училиште за капење, спортски клуб, теретана,бања тушеви, тезги, кади. ✿✿ 【Квалитет Guarante】 : Ако имате било какви прашања, по добивањето на објектот, ве молиме контактирајте со нас веднаш.Ние ќе ви одговориме во рок од 24 часа и бидете сигурни дека вашиот проблем е добро згрижени. ✿✿【 Погодно】 : Лесно се вклопува во секоја стандардна големина туш/када.Туш завеси е направен да издржи влага богати бања средини.Помага да се задржи екстра вода splatters од добивање да излезе од туш.ажурирање на било бања деко тема.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди