.

.

New
Wakauto 4Pcs Нерѓосувачки Челик Ореви Кревање Око Навој Ореви Премиум Кревање Око Нут

Wakauto 4Pcs Нерѓосувачки Челик Ореви Кревање Око Навој Ореви Премиум Кревање Око Нут

DEN 357.36

Количина на стоки
Достапно

Нерѓосувачки Челик Ореви Кревање Око Навој Ореви Премиум Кревање Око Орев.Одлично за бесење украси, цвет садови, фенери, поддржува за растенија, canopies, clotheslines и лесно да се закачите на кабли или јажиња.Дури и погоден за индустрија за бродоградба, занаетчии, изградба сајтови и многу повеќе.Одличен капацитет, го прави полесно да се собираат и да ја размонтираат куки, челик синџири, carabiner куки, итн.Им овозможува на инсталацијата, без дополнителни средства и технички знаења, обезбедува лесна инсталација и го забрзува процесот на инсталација.Прстен ореви направени од издржлив нерѓосувачки челик, отпорен на корозија и анти - ' рѓа.Опис Дали сте во потрага за еден професионален, достапен око завртки орев?Дали сте во потрага на еден здрав, алатка која може да се прават повеќе работи одеднаш?Ако одговорот е да, не гледам подалеку!Нашите професионални око завртки орев мора да ги задоволат вашите потреби.еден од најдобрите избори за вас.Карактеристики - Материјал : Не ' Рѓосувачки Челик.- Боја : Сребро.- Големина : 3 X1. 8cm.Пакет Вклучувајќи 4 x Нерѓосувачки Челик Ореви Кревање Око Навој Ореви Премиум Кревање Око Орев.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди