.

.

New
Собранието,Сензор,Ctl,Fzr,407P

Собранието,Сензор,Ctl,Fzr,407P

DEN 2967.36

Количина на стоки
Достапно

Ова е вистински ОЕМ (Original Equipment Manufacturer) дел.Delfield има над 50-години на индустријата искуство и обезбедува комерцијални foodservice опрема.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Delfield 2196192 Собранието, Сензор, Ctl, Fzr, 407 P.Ова е вистински ОЕМ замена на дел од Delfield.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди