.

.

New
JWAKHMP 30Pcs/Set Празник Фестивал Оркестарот се Зголеми Црвена Хартија Фенер 8in Крштевањето Роденден Корист Виси Ткиво Пом

JWAKHMP 30Pcs/Set Празник Фестивал Оркестарот се Зголеми Црвена Хартија Фенер 8in Крштевањето Роденден Корист

DEN 1363.20

Количина на стоки
Достапно

Одлични Декоративни Занаети : Шарени хартија фенери се декоративни занаети за свадби, ангажмани, градина партија роденден партии, булчински тушеви, бебето тушеви, дипломски церемонии, отворено јадење, семејството reunions, градина декорација, прослави, ноќта на Вештерките, денот на Благодарноста , Нова Година, Божиќ.Шарени и живописни со лесно подесување.Креативни DIY Подароци : Хартија фенери со ниедна шема, може да се нацрта или пишувате на неа во зависност од вашите мисли, значајно Кинески хартија фенер може да биде совршен подарок за семејството и пријателите.Multicolor хартија фенери се идеални за настани како што се свадби, бебе туш, birthday (роденден), bbq, прослави, соба décor, булчински туш, Велигден, Божиќ, Кинеската нова година, и општиот амбиент, декорација, прославата, и други тема партии.Совршена Градина Партија украси.Содржина : 1 Set=6pcs фенери+6pcs саќе+18pcs pompom Пакување : 1 сет хартија занаети Потекло : CN(Потекло) is_customized : Нема Број на Модел : 30pcs цврста хартија фенер сет Материјал : Хартија Повод : Свадба & Ангажирање Повод : Крштевка & Крштевањето Повод : Св. Патрик Повод : Големиот Настан Повод : Пензионирање Повод : Полот Откриваат Повод : Роденден Повод : Куќа се Движат Повод : Деца Ден Повод : април Будала е Ден Повод : Назад На Училиште Повод : Кинеската Нова Година по Повод : Денот на планетата земја Повод : Денот на Таткото Повод : денот на БЛАГОДАРНОСТА Повод : партија Повод : Божиќ Повод : Денот на Вљубените Повод : Свадба Повод : ноќ на Вештерките Повод : Велигден Повод : Нова Година Прилика : Дипломирањето Повод : Годишнина Повод : Денот на Мајката.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди