.

.

New
DariusXM Најлон Печатени Куче Јака Ѓердан Прилагодливи Кутре Мали Кучиња Јака Милениче Јаки За Chihuahua француски Булдог Милениче Производи - 7 - S(37x1.5cm)

DariusXM Најлон Печатени Куче Јака Ѓердан Прилагодливи Кутре Мали Кучиња Јака Милениче Јаки За Chihuahua француски

DEN 1452.00

Количина на стоки
Достапно

Одлична боја дизајн, шик и дарежлив, погодна за пешачење, паркови, итн.Им даде на вашето домашно милениче убаво лето облекување искуство, идеална облека за вашиот симпатична миленичиња додатоци.Симпатична дизајн, тоа е кучето е украс, може да ги направи многу повеќе атрактивен.Погоден за повеќето прилики, тоа е погоден за партија, секојдневно носење, фотографија и така натаму.Ве молиме не грижете се и добредојде на цел.Ви посакувам среќен Шопинг.Најлон Печатени Куче Јака Прилагодливи Кутре Мали Кучиња Јака Милениче Јаки за Chihuahua француски Булдог Милениче Products Material : Nylon Feature : Мека Поместена, удобно доволно за кучиња да се носат со овој јака.Со шарени цртежи, слатки и привлечни.Високо квалитетен материјал, издржлив и удобно.Одговараат за средни, големи кучиња,e.г.Pitbull , германски Овчар, итн.Големина на Вратот width XS 30cm 1.5 cm S 37cm 1.5 cm M 42cm 2cm L 51cm 2.5 cm.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди