.

.

New
Machengxix Рачно Огледало Преносни Козметички Огледало Круг Рачно Огледало Шминка Ретро Европски Стил Огледало Огледало

Machengxix Рачно Огледало Преносни Козметички Огледало Круг Рачно Огледало Шминка Ретро Европски Стил Огледало

DEN 2210.40

Количина на стоки
Достапно

Тоа може да се користи дома од мажи, жени, и деца, и кои се користат во салони за коса и берберот продавници. ▲Пренослив дизајн за удобно носење време на патувањето.Лесно да се stow дома. ▲Практични и исклучителен дизајн огледало површина со висока дефиниција. ▲Корисни секојдневно рачно огледало шминка за жени и девојки. ▲Исто така, се убав подарок за пријатели, соученици, семејство, итн.Боја : Бела.Материјал : ABS, стакло.Големина : 24x11.8x0.5cm/9.4x4.6x0.2inch.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди