.

.

New
Bluetooth Слушалки Безжична Earbuds Работи Слушалки со Полнење Случај за Извршување на Салата Отворено со earhooks... (Црна)

Bluetooth Слушалки Безжична Earbuds Работи Слушалки со Полнење Случај за Извршување на Салата Отворено со earhooks...

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

【Напреден Bluetooth 5.0 Технологија】Благодарение на напредните Bluetooth 5.0 технологијата, нашата вистина bluetooth earbudscan обезбеди постабилна врска со вклучите Bluetooth уреди.Тоа е да се каже, не треба да се грижите за ненадејна испуштања или исклучување за време на употреба.Само да уживаат во невиден течно музика и јасно повици. 【Извонредно Звук & Punchy Бас】безжичниот earbuds донесе 14.2 mm висока ефикасност возачи со Полимерни композитни дијафрагми, кој е моќен да ја испорача музика со звук со неверојатен punchy бас.Без разлика каква средина сте во, ќе можат да уживаат во динамична & извонредно музика и да се фокусира на вашиот тренингот. 【Чувствителни на Допир за Контрола на】Наместо на копчиња, Нашите bluetoothheadphonesutilize висока прецизност допир чип да ви понуди допир контрола.Тоа значи дека можете брзо да се постигне сите функции на дофат на вашите прсти со допирање на надворешната површина на секоја earbud, како што се јачина на глас нагоре/надолу, гласовен асистент, итн.Со еден збор, повеќе пригоден, но помал misoperation во исто време. 【Безбедна & Удобно се Вклопуваат】 Мека earhook дизајн го прави безжичниот headphonesalways остане стави и удобно во вашите уши кога сте водење или прави напорни вежби.Покрај тоа, 3 пара силиконски eartips нудат персонализирана се вклопуваат за вас.Вода & пот водоотпорен функција ви овозможува слободно да уживате во вашата музика, наместо да се повлече назад од времето. 【25 H Ултра-долго траење на Батеријата】 bluetooth earphonesprovide до 5.5 часа слушање време на една целосна наполнетост, плус 19.5 повеќе часови со полнење случај.Нека спорт earbudsgo со вас за сите-ден активности.Покрај тоа, ако батеријата се истроши, кога сте во движење, ќе можете да користите доставени USB-C кабел за полнење да се појави случај брзо.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди