.

.

New
СОН ПАРОВИ Жените е Единствена-Flex Балерина Одење Станови Чевли

СОН ПАРОВИ Жените е Единствена-Flex Балерина Одење Станови Чевли

DEN 479.76

Количина на стоки
Достапно

Гумен ѓон.Пета мерки околу 0.15 инчи".Дизајн во САД, Фитинг Совети : Точно да големината, Широк ширина клиенти ве молиме цел половина големина нагоре.Пета висина : 0.150" (приближно).Ултра Флексибилни Гумен Ѓон.Elasticized Topline, И Мека Обвивка За Најдобрите Удобност.Премиум Латекс Cushioned Нога Кревет, за Врвен Комфор.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди