.

.

New
Winchance ноќта на Вештерките Украси пајажина со Олук Кука Поставите 16.4 Ft Гигант Отворено Партија Двор Триаголен пајажина Оркестарот Водат Пајажина

Winchance ноќта на Вештерките Украси пајажина со Олук Кука Поставите 16.4 Ft Гигант Отворено Партија Двор Триаголен

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

Направени од еластичен влакнести жици, 16 FT веб изгледа како awesomely големи реалниот и е издржлив доволно да го издржат правец на благодарение на земјата удели вклучени. - Супер Големи Триаголник Структура На 16 FT екстра голема web е дизајниран триаголник за зголемување на стабилноста и совршен за поставување на кровот агол, таванот, пред врата, да го однесете вашиот отворено ноќта на Вештерките декорација на сосема ново ниво.7 FT висока. Кука на spider webbing да по таванот/пред врата/дрво/прозорец 2. 【Трајни & Soft & Реални】- Овој гигант пајажина е направен од бел еластичен стрингови кои се влакнести и мека што се создаде реална пајажина погледнете!Ноќта на Вештерките декорација дали тоа е голема работа во spooking вашиот ноќта на Вештерките гости, но е мека доволно да не ги боли.【Повеќе Гигант Отколку Што Замисли】- ГИГАНТ триаголник пајажина е 16.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди