.

.

New
Domaker Виткање камперски оган Скара,Тешки Преносни Кампување Скара 304 од не ' Рѓосувачки Челик Решетки со Нозе,Црна

Domaker Виткање камперски оган Скара,Тешки Преносни Кампување Скара 304 од не ' Рѓосувачки Челик Решетки со

DEN 743.76

Количина на стоки
Достапно

Високо-Квалитетни Материјали : целата Кампување Скара е направен од Високо-Квалитет Ладно Валани Челик кој е сигурен и топлина-отпор.Здрав и Стабилен : заклучување нозе се издржливи и товарот, може да се одвива садови и тави над тоа, ви овозможува да уживате во топол оброк брзо и удобно, дури и на отворено.Свитлива : Нашата Кампување Скара со виткање нозе е лесно да се носат, се тоа да уживате во активности на отворено, кампување, планинарење, риболов, лов, итн.Исто така, погодно за да ја сместите во било ограничување на просторот.Големина : Одвиваат големина е 17x12.2x7.87"/43x31x20cm; Укината големина : 17x12.2x1.97"/43x31x5cm; Тежина : 3.2 кг/1.45 кг.На бразилецот нето има дијамант во облик на дизајн.Во споредба со другите модели, овој дијамант во облик на мрежа им овозможува на топлина да тече низ камперски оган и гори ефикасно.Виткање Кампување Скара Тешки Челични Решетки/Преносни Над Оган Камп Grill Features Material : Легиран Челик, Трајни, Здрав и Stability Color : Black Sizes : Одвиваат големина : 17x12.2x7.87"/43x31x20cm; Укината големина : 17x12.2x1.97"/43x31x5cm;Тежина : 3.2 кг/1.45 kg Преносни и Foldable Easy да Setup Diamond во облик на Мрежа Скара Top Package Included Camping Скара x 1 Warning Tips Use го на рамна место.Не се погодни за директен контакт бразилецот.Скара ќе биде жешко кога се готви, да се излади пред да се допира.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди