.

.

New
Двојна Цел Хартиена Крпа Носителот, Хартиена Крпа Носители, Хартиена Крпа Носителот На Countertop, Хартиена Крпа Стојат Countertop

Двојна Цел Хартиена Крпа Носителот, Хартиена Крпа Носители, Хартиена Крпа Носителот На Countertop, Хартиена

DEN 1771.20

Количина на стоки
Достапно

Модерниот Дизајн и Издржливи : Ова е модерна застане хартиена крпа за носител со мазна, елегантни линии, изградена на премија одделение од нерѓосувачки челик, заштитата против корозија.Погоден за влажна средина, како што се на countertop на бања и кујна.ЛЕСНО ДА се СОЛЗА истовремено : На вода кој се одвојува капка челик рака обезбедува само доволно отпор за да откине една состојба во време со само една рака.Згора на тоа, книжно марамче носителот карактеристики бројат база(450 G) за да помогне да се спречи тоа од соборувањето над и да се обезбеди стои цврсто на место кога ќе се откине лист хартија крпа, го задржи stabilitier.Не се лизга Мат : Нашата Хартиена Крпа Носителот Стојат база со не се лизга мат, тоа исто така го спречува ментално гребење на вашиот countertop или на маса.Пакет : Доаѓа со прачка и основа за брзо да го инсталирате и непречено вертикална нерѓосувачки челик дизајн за лесно чистење.Носителот Големина : Тоа е во можност да го користите откако ќе ја добиете, и да се стави било која големина или бренд хартиена крпа во род.Хартиена крпа се тркалаат носителот мерки 13" висина X 6" дијаметри.Боја : Сребро.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди