.

.

New
Под Оклоп Мажите Обновување Sleepwear Henley

Под Оклоп Мажите Обновување Sleepwear Henley

DEN 959.76

Количина на стоки
Достапно

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот. 100% Полиестер.Увезени.Ние сме создадени напредна спиење систем за подобро остатокот & обновување.Моделот внатрешноста на ткаенина се враќа инфрацрвена енергија за вашето тело, зголемување на локализирани протокот на крв & зголемување на количината на кислород во постигнување на вашите мускули да се врати на вашите мускули побрзо.Мека поврзана ткаенина е лесен & удобно. 4 начин се водат изградба се движи подобро во секој поглед.Материјал фитили пот & суши навистина брзо.Под Оклоп Мажите Големина на Табелата.Моделот внатрешноста на ткаенина се враќа инфрацрвена енергија за вашето тело, зголемување на локализирани протокот на крв & зголемување на количината на кислород во постигнување на вашите мускули да се врати на вашите мускули побрзо.Мека поврзана ткаенина е лесен & удобно.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди