.

.

New
(Сет од 2) Виетнамски Кокос Чаши со Лажици од Vikra. Природен, Рачно Изработени, Еко-Пријателски, Лесни. Чаши за Кујна, Салата Чинии, Пијалак Чинии, Acai Чинии, Вегани Подар?

(Сет од 2) Виетнамски Кокос Чаши со Лажици од Vikra. Природен, Рачно Изработени, Еко-Пријателски, Лесни.

DEN 431.76

Количина на стоки
Достапно

ПРИРОДНИ И рачно изработени : Нашите чинии се целосно изработени од 100% природни кокос на Бен Tre провинција, каде што е познат за кокосово во Виетнам.Секој сад е уникатен подарок поединечно рачно направена од страна на нашите локалните занаетчии кои израснале и го прифатија секојдневниот живот со кокос дрвја.Овие чинии се полирани и премачкани со масло од кокос, па и тие се задржи нивната оригинална форма.Лажици се направени од абонос дрво без мастило, хемикалии, или бои.Нашите производи се донесе еден сосема природно искуство за вашиот живот.ЕКО-FRIENDY : Нашата кокос чаши и лажици се целосно еколошки, бидејќи тие се направени од 100% природни, без хемикалии, или пластика.Нашите производи може да се користи за да го замени вашиот потенцијално штетни пластични кревка и прибор.Тие се dispensable кујнски прибор во вашиот дом кои не само што се еко-пријателски, но, исто така, еднократно.УНИКАТЕН ПРОИЗВОДСТВО : Нашите производи се одличен избор за десерт (сладолед, салати, житарици), здрава acai чинии, пијалак чинии, breakfasts, или главни оброци.Покрај тоа, секој сад има различна форма, тие може да се користи како дома декор.Нашите кокос чаши и лажици внимателно се спакувани во кутии, како подарок до вас.Исто така можете да ги користите овие убави и љубов производи за да ја испратите до вашите пријатели како партија подарок за посебни прилики.ИЗДРЖЛИВИ И БЕЗБЕДНИ ЗА УПОТРЕБА : По полиран, нашите кокос чаши и лажици се премачкани со масло од кокос, па тие може да се одржи обликот и бојата за многу години.На цврстина на садот може да се задржи тоа не се скрши или да попуштат кога случајно сте го испуштите.Тие се лесни, мазна со што тие се на детето безбедно и корисно за вашето патување, кампување.Само чистите по користење и можете да ги користите повторно. 100% ЗАДОВОЛСТВОТО ГАРАНТИРА : Ние сме посветени на висок квалитет и одлични перформанси на нашите производи како на истата слика и опис, на тој начин сме во можност да ви понуди 100% пари гаранција за враќање кога не сте задоволни со нашите производи.Ние сме благодарни за можноста да научите од вашите повратни информации, вашето искуство, и ние ќе го направи тоа подобро во иднина.Па што чекаш?Сега, можете да ги направи да стане дел од вашиот прекрасен дом!.Објектот Пакет Количина : 2 | Боја : Полиран.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди