.

.

New
Othmro Пластични Лабораторија Хемиски Reagent Шише 1000ml Широк Устата Примерок Запечатување Течни Складирање Сад Црна капа 5pcs

Othmro Пластични Лабораторија Хемиски Reagent Шише 1000ml Широк Устата Примерок Запечатување Течни Складирање

DEN 494.16

Количина на стоки
Достапно

СПЕЦИФИКАЦИЈА.Капацитет : 1000ml.ПРЕДНОСТ.Нема штетни хемикалии и многу безбедно да се користи, влага, широк спектар на употреба.МЕРЕЊА.Шишето е полесно да се провери супстанција или течност ниво.ДИЗАЈН.Cylinderical тело, screwcap, дизајниран за лесно и удобно отворање и затворање, затворен поклопец штити од истекување, не се грижете содржината ќе бидат одлевање надвор.АПЛИКАЦИЈА.Погоден за течни, reagent и примерок чување.Широко се користи во различни храна фабрика, хемиската фабрика, храна продавници, класификација на пакување апликации во различни индустрии.Големина : 5pcs 1000ml【црна】.

Карактеристики на понудата

Capacity:
1000ml
Material:
Plastic
Color:
Black
Package Content:
5 pcs x Plastic Bottle
Неодамнешно

Слични понуди