.

.

New
DEWALT 12 FLEX Base Криви Trowel | 0.5 MM Сечилото | Тројно Прекалени Нерѓосувачки Челик, Високо Влијание Справи | се Sheetrock Gyprock Ѕид-Одбор гипс картон | DXTT-2-986

DEWALT 12 FLEX Base Криви Trowel | 0.5 MM Сечилото | Тројно Прекалени Нерѓосувачки Челик, Високо Влијание Справи

DEN 1343.76

Количина на стоки
Достапно

Прецизност во прав-обложени алуминиум справи со планината што се цврсти, сепак, лесен и издржливи.Robotically заварени супер-силна површина-монтирани навртки кои траат подолго од типичен "преку-занитвам" дизајни.Премија одделение, Европската појачани нерѓосувачки челични ножеви.Патентирана кожа композитни рачки. 0.5 mm тројно прекалени злато 1/8" конкавна нерѓосувачки челик сечилото.Станот-перки trowels исто така достапни.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди