.

.

New
Вклучете Про Безжичен Контролер, Игра Контролер Замена, со Далечински Двојна Вибрации, Прилагодливи Турбо Движење, Будење, Екранот, Макро Функција, Monster Hunter Пораст ?

Вклучете Про Безжичен Контролер, Игра Контролер Замена, со Далечински Двојна Вибрации, Прилагодливи Турбо Движење,

DEN 383.76

Количина на стоки
Достапно

[MONSTER HUNTER ПОРАСТ ОГРАНИЧЕН ] : Monster Hunter Пораст ограничен контролер.Безжичен Контролер совршено компатибилни со Switch/Прекинувач Лајт/PC.Стабилна и одложување-free Bluetooth безжична конекција ви овозможува да се ослободи од оковите на линија и да го подобрите вашето играчко искуство. [МАКРО КОПЧЕ 360° omnidirectional џојстик, прецизна насока Копче за контрола.Ги поддржува сите игри на Прекинувач : како што се легендата на Zelda, Splatoon 2, Марио Kart 8 Делукс, Супер Марио Одисеја, Животински Премин, Xenoblade, Smash Bros, Бесмртници, Несреќата Вечен и така натаму.Турбо Функција Три брзини може да се прилагоди на турбо брзина, ќе можете бесплатно вашите раце, со едно копче, што ќе ви овозможи лесно да го порази ШЕФ Двојна Вибрации Изградена-во двојна мотори ви дава одлична влијание повратни информации за извонредно искуство.Движење Контроли Вградени во 6-Оската Гиро, избрани прецизни движење сензори за чувство на промени на правецот и видното поле прецизно.Макро Копче за Функција На четири макро копчиња ви овозможи да имаат свој личен копчето комбинација settings и лесно да ги завршат тешки операции во играта.Контролор Функција : 1.Не треба да се инсталира на секој возач, и компатибилен со Switch /Прекинувач Лајт/PC. 2.Долниот пречки, стабилна поврзување сигнал. 3.Едно-копче за поврзување на чекање за леснотија на ракување.Поддршка на екранот и складирање функција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди