.

.

New
NIKKO Октопод Вештачки Риболов Мамка, УВ Јасно Црвено, 6.0 (306)

NIKKO Октопод Вештачки Риболов Мамка, УВ Јасно Црвено, 6.0 (306)

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Супер меки & еластичен.Трае многу пати подолго од други пластични делови.Природно миризлива.Не течности.Само се водат за да се освежи мирис.Варијабилна.Долготрајни.Нема да им наштети риба или животни ако проголтан.Бесплатни plastisol е & животната средина за растење.Големина : 6 инчен (150mm) 2 мамки по пакет.Голем saltwater, па дури и largemouth бас мамка.Мамка може да се лажирани со вметнување на тежина во внатрешноста на шупливи главата.Супер меки пластични само flutters и бранови низ водата примамливата риба да се чувствува.УВ fluorescent.Природно миризлива.Оваа мамка лебди и е супер меки & еластичен, секој мамка треба лесно да трае до десетици фаќа.Мирисот е изграден во мамката.Надополнување на мирисот едноставно со давање на мамката добро истегнување.Не неуредна течности.Ќе не зацврстуваат или се исуши.Нема да им наштети риба или животни ако проголтан.Phthalate и toxin слободни.Продавница одделно од други пластични мамки.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди