.

.

New
VEYLIN 26.25 ft x 30in Црна Гаден Крпа, ноќта на Вештерките Црна Газа и пајакова за Haunted ноќта на Вештерките Куќа Партија Декорација

VEYLIN 26.25 ft x 30in Црна Гаден Крпа, ноќта на Вештерките Црна Газа и пајакова за Haunted ноќта на Вештерките

DEN 191.76

Количина на стоки
Достапно

Пакет Вклучуваат : страшно ноќта на Вештерките црна крпа сет вклучуваат едно парче од црна газа, како и една торба spider памук, натпревар со црна и бела, еден гаден декорација за ноќта на Вештерките партија.Материјал и Големина на : гигант црна гаден платно е 26.25 ft долго и 30inches ширина, кој е направен од премиум тензух-како материјал, можете да drape на вратата, светилки и ходникот, се создаде плашлив средина во ноќта на Вештерките Ден.Лесни и Меки : Иако изгледа огромна, тоа е лесен кога ќе рака тоа, кога ќе ја обеси на прозорец, врата, и каде било, тоа ќе доделување природно, не скрши ништо.Гаден Haunted House Партија Декорација : Креирајте ужасна haunted house лесно.вие само висат на црна крпа, натпревар со бели пајажина, тиква, череп и така натаму, гонет куќа е совршено прикажува на екранот.Страшно ноќта на Вештерките Декорација : ноќта На Вештерките крпа tapestry обезбеди страшно атмосфера и повеќе терор за вашиот Halloween забава, вие само се одвиваат него и потоа да висат на ѕидот, ајде да уживате во единствена ноќ на Вештерките Ден.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди