.

.

New
Кафе Мелница Машина за Чистење со Четка - CAFEMASY Отстранлив Двојна Цел Прашина Кафе Четка за Еспресо Кафе Создателот и Кафе Мелница за Кафе Чистење

Кафе Мелница Машина за Чистење со Четка - CAFEMASY Отстранлив Двојна Цел Прашина Кафе Четка за Еспресо Кафе

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

【Кафе Мелница Големина на Четката】- Должина на : 10.5 инч.Рамна глава влакната должина : 2.95 инч.Тркалезна глава влакната должина : 2.56 инч. 【Кафе Мелница за Чистење со Четка Материјал】- Црна влакната : PP материјал, може да се користи за чистење на масичката за кафе машина.Жолта влакната : ПЕТ материјал, доволно мека за чистење на кафе мелница машина без оштетување на ножеви, погоден за комерцијални и апарати за кафе мелница машина. 【Двојна Користење на Кафе Четка】- Dualing користење дизајн, рамна глава може да се користи за чистење на кафе мелница тело и кафе бар tabletop.Тркалезна глава може да се користи за чистење на кафе, кафе мелница машина, еспресо група главата, portafilter. 【Уникатен Дизајн Кафе за Чистење со Четка】- Одвоен dual-главата дизајн, двојна намена и четка, може да се користи повеќе погодно.Долго се справи со дизајн, confortable да зафат, тенки bursh коса, полн еластичност. 【НАПЛАТА & ВРАТИ ГАРАНЦИЈА ГАРАНЦИЈА】 - Ние бидете сигурни дека кафето четка matchs највисок стандард на квалитет, но ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да контактирате со нас и ќе добие целосна наплата.CAFEMASY КАФЕ МЕЛНИЦА Големина на ЧЕТКАТА Должина : 10.5 инчен Рамен главата влакната должина : 2.95 инчен Круг главата влакната должина : 2.56 инчен Материјал Црна влакната : PP материјал Круг влакната : ПЕТ материјал Употреба Чистење кафе, кафе мелница машина, еспресо група главата, еспресо машина, portafilter и кафе на маса.Наплата & Врати gruarantee гаранција Ние бидете сигурни дека кафето четка matchs највисок стандард на квалитет, но ако поради некоја причина не сте задоволни, можете да контактирате со нас и ќе добие целосна наплата.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди