.

.

New
Rawlings Срцето на Кријат Бејзбол Ракавица Серија

Rawlings Срцето на Кријат Бејзбол Ракавица Серија

DEN 6718.80

Количина на стоки
Достапно

ДИЗАЈНИРАН ЗА INFIELD ИГРАЧИ, ова Срце на Кријат R2 G 11.5 инчен Про јас Веб ракавица има тесна одговара и ќе ви ја даде довербата да се справи со било кој основ топката што доаѓа на вашиот пат.ИДЕАЛЕН ЗА СТРАСТВЕН ИГРАЧИ ОД СРЕДНО УЧИЛИШТЕ ДА СЕ ДОБРИТЕ.СВЕТСКИ ПОЗНАТИОТ СРЦЕТО НА КРИЈАТ БЕЈЗБОЛ РАКАВИЦА КОЖА е намалување од 5% на кормилари се крие.СИЛНИ И ИЗДРЖЛИВИ се должи на Ујп Одделение кожа laces и поместена палецот ракав.УДОБНО се ЧУВСТВУВААТ благодарение на елени пржен cowhide дланка поставата и мека полно зрно прст назад linings.НАМАЛЕНА пренос ВРЕМЕ : 65% фабрика пауза со 35% играч пауза во бара.THERMOFORMED РАКА ОТВОРАЊЕ ОБЕЗБЕДУВА НЕНАДМИНАТА ЗГЛОБ УДОБНОСТ И BREATHABILITY.Десната Рака Фрли Левата Ракавица, Левата Рака Фрли Десната Рака Ракавица.Десната Рака Ориентација Десната Рака Се Фрли / Левата Рака Ориентација Левата Рака Се Фрли.Изградена од Rawlings' светски познатиот Срцето на Кријат управува кријат кожа, Срцето на Кријат ракавици карактеристика на играта-ден модели на врвот Rawlings Советодавни Персонал играчи.Овие високо квалитетни ракавици се дефинирани кариера на оние што се смета за "Најдобрите во Областа", и се достапни за спортисти во потрага да се приклучат на следната класа на одбранбени великаните.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди