.

.

New
CUEA Џеб Печатач, Хартија, Термичка Хартија во Ролни Фото Хартија Етикета Хартија 10 Ролни Печатење на Хартија, за Камери за Погрешно Прашање Печатење

CUEA Џеб Печатач, Хартија, Термичка Хартија во Ролни Фото Хартија Етикета Хартија 10 Ролни Печатење на Хартија,

DEN 456.00

Количина на стоки
Достапно

Силна професионалност и добри перформанси, може совршено да се печати ефект што сакате.Одличен материјал, кој е силен и издржлив, има долг животен век.Со 10 ролни хартија, може да се задоволат вашата употреба и замената потреби, многу практично.Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Лесен и брз за употреба, со добар употреба ефект и широк спектар на употреба, погоден за џеб камера и принтери.Функција : 1. Одличен материјал, кој е силен и издржлив, има долг животен век.2. Лесен и брз за употреба, со добар употреба ефект и широк спектар на употреба, погоден за џеб камера и принтери.3. Силна професионалност и добри перформанси, може совршено да се печати ефект што сакате.4. Со 10 ролни хартија, може да се задоволат вашата употреба и замената потреби, многу практично.5. Мали димензии, лесна за носење и чување, лесен за употреба и со добри перформанси.Спецификација : Предмет Тип : Термички Печатење Paper Material : Paper Function : Користете хартија за печатење на камерата, користете хартија за печатење ред photo Size : Должина : Околу. 6meter / 19.7 ft Width : Прибл. 5.5 cm / 2.2 во Пакет Листата : 10 Ролни Печатење на Хартија.

Карактеристики на понудата

Item Type:
Thermal Printing Paper
Material:
Paper
Function:
Use paper for printing camera, use paper for printing wrong photo
Size:
Length
Width:
Approx. 5.5cm / 2.2in
Package List:
10 Rolls Printing Paper :
Неодамнешно

Слични понуди