.

.

New
WWE Рок Бул Неонски Резервоарот Врвот

WWE Рок Бул Неонски Резервоарот Врвот

DEN 192.00

Количина на стоки
Достапно

Цврсти бои : 100% Памук; Хедер Сива : 90% Памук, 10% Полиестер; Сите Други Heathers : 50% Памук, 50% Полиестер.Увезени.Машина За Миење.Бран Делница Официјално Лиценцирани WWE Стока.Прикажи ги исклучите вашите омилени борач за вашиот следен smackdown, battle royale или главниот настан.Она што се движи!.Лесни, Класичен одговара, Двојно-игла ракави и на дното полите.Да биде шампион на вашиот омилен WWE Superstar во овој Официјално лиценцирани WWE стока со Бран Раскрсница.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди