.

.

New
200pcs Lifelike Црвено Црв Мека Намамат 35mm Earthworm Риболов Силикони Вештачки Мамки Риби Мирис Ракчиња Додаток на Бас Крап

200pcs Lifelike Црвено Црв Мека Намамат 35mm Earthworm Риболов Силикони Вештачки Мамки Риби Мирис Ракчиња Додаток

DEN 2124.00

Количина на стоки
Достапно

Мекото senko мами доаѓа во пакет од 100 Компјутери , Користење на еколошки-пријателски пластични материјали, се создаде живот-како пливање на дејствија во вода.Лебдечки формула за мирис дисперзија : привлекува риба, направи да се стави на кука колку што е можно.Еколошки-пријателски.Со користење премиум високо квалитетни материјали со реалистични бои,biodegradable и еднократно.Погоден за многу видови.Реална Earthworm во облик на дизајнирање, креирање живот-како пливање на дејствија во вода, направи риба лесно да се прикачи.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди