.

.

New
Градина Алатки Сет од 6 Компјутери Рака Одговараат на Мини Трансплантација Trowel Рака Гребло Лопата Лопата Cultivator Растенијата Potted Цвет Gadget Дрво се Справи со Јаглероде

Градина Алатки Сет од 6 Компјутери Рака Одговараат на Мини Трансплантација Trowel Рака Гребло Лопата Лопата

DEN 1488.00

Количина на стоки
Достапно

✅【Врвен Квалитет】 : Направен од сигурен метал/челик со деликатна печење боја широка опашка лопата x2 ; гребло x3; лесно да се носат & употреба. ✅【Тешки-Должност】 : Изградени на вистински & високо квалитетен челик, цврст и сигурен.На спојување структура е посебно обработени, висока јачина & здрав, тешко да се скрши. ✅【Мулти-Цел】 : Одговара за копање, расклатување на почвата, садење помош, катира, aerating, пресадување, fertilizing и повеќе.Совршен Фабрика Тенџере алатка gadget избор, Совршен за тенденција на малите градини и затворен растенија бара. ✅【Гаранција За Услугите】 : Голема Продажба, Голема Промоција.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди