.

.

New
Обединетите Научни 33309 Полипропилен Широк Устата Reagent Шише, 500ml Капацитет, Пакет на 12

Обединетите Научни 33309 Полипропилен Широк Устата Reagent Шише, 500ml Капацитет, Пакет на 12

DEN 799.44

Количина на стоки
Достапно

Земја На Потекло : Сад.Број На Модел : 33309. Објектот Пакет Димензија : 11.49999998827" L x 8.99999999082" W x 6.99999999286" H. Точка Пакет Тежина : 2.25091969502 lb.Материјал Тип : Полипропилен.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди