.

.

New
SWEEJAR Порцелански Чинии Пластовидно за Кујна, 24 Унца Житни Чаши, Чинии Супа, Ramen Салата Сад за Семејството Секојдневна Употреба, Сет од 4 (Морнарица)

SWEEJAR Порцелански Чинии Пластовидно за Кујна, 24 Унца Житни Чаши, Чинии Супа, Ramen Салата Сад за Семејството

DEN 1900.80

Количина на стоки
Достапно

Минималистички Стил - солидна боја порцелански чинии донесе класичен и едноставен визија за вашата кујна.И на пластовидно поставите заштедува многу простор за вашиот кабинети, која accommodates повеќе кујна резерви сакате да имате.Разноврсна во Кујната - SWEEJAR 6.2 инчи, 24 мл керамички чинии се погодни за вашето семејство секојдневно користење и погоден за лица, свадба и ресторан.Тие се идеални за доделување на житни, супа, мали салата, ореви, овошје, тестенини, тестенини, ориз и семејни вечери.Лесно да се Чисти површината на бели чинии е многу мазни поради стаклен слој, што ги прави доста лесно да се чисти.Тие се безбедни за машина за миење садови, ладилник, микробранова печка и фурна.Храна Одделение Порцелан - SWEEJAR чинии се направени од издржлив порцелан која е здрав.Долго-траен материјал блокови влага апсорпција и го спречува напукнување, crazing и rippling.Стабилна доволно да го издржат rigors на секојдневниот живот.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди