.

.

New
Преносни Заклучување на Вратата за Патување,GROLF Здрав Хотел Заклучување на Вратата за Стан Безбедност,Заклучување Брави за Дома,Airbnb,Училиште,Спална соба Addictional Без

Преносни Заклучување на Вратата за Патување,GROLF Здрав Хотел Заклучување на Вратата за Стан Безбедност,Заклучување

DEN 311.76

Количина на стоки
Достапно

【Дополнителна Безбедност и Приватност】 : Овој пренослив заклучување на вратата ви овозможува дополнителна безбедност и приватност кога ќе патуваат во хотел или се остане сам во стан соба,значително се подобрува вашата безбедност и спречување на неовластен влез.на занишан вратата не може да се отвори од надвор, дури и не со копче;во Овој хотел заклучување на вратата дека може да направи да се чувствувате повеќе безбедно и мир на умот. 【ЛЕСЕН ЗА УПОТРЕБА】 : Лесно да го инсталирате или отстраните, ова иапартмани заклучување на вратата може да биде инсталиран во секунди без алатки,дури и во итни ситуации.Само стави парче метал во отворот на заклучување на вратата,а потоа ја затвори вратата, да се справи и ја вметнете во заклучување на место,тогаш никој не може да ја отвори вратата од надвор. 【Преносни Заклучување Одговара на Повеќето Врати】 : Ова џеб преносни заклучување на вратата погоден за повеќето видови на увоз за отворање на вратата.Содржи две дупки на различни големини,заклучување на вратата може да се широко се користат во хотели,стан,спални,краткорочни имот, Airbnbs, бањи, спални, или приватни соби. 【Поддржувала Заклучување Начин】 - Овој пренослив заклучување на вратата само поддршка увоз за отворање на вратата,не за надворешно отворање врата,двојна врата,лизгачки врати,сол вратата и прекумерно вратата. 【Задоволни Шопинг】 - вратата за безбедност уреди се под гаранција против производствени дефекти.Ако вратата jammer е неисправен сте го добиле, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас.Ние ќе се применуваат за враќање на парите или замена за вас.GROLF надгради Преносни Заклучување на Вратата со две различни големини на заклучување дупките да одговара на повеќето типови на врати кои што се отвара кон внатре.Па заклучување на вратата може да се широко се користат во станови,хотели,спални соби,или било приватни соби.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди