.

.

New
Вода за Аква 100-ct за Прочистување Вода Таблети со PA+ Плус

Вода за Аква 100-ct за Прочистување Вода Таблети со PA+ Плус

DEN 283.20

Количина на стоки
Достапно

Вода вода насекаде, но не капка да пијат?Вода за Аква за Прочистување Вода Решенија се врти сомнителни вода за пиење во H2 O!Вода за Аква..едноставен за прочистување вода решенија во употреба низ целиот свет од војски, campers, љубители на планинарењето, ловци, и спасувачите!Кога сте апсолутно треба вода, доверба Вода за Аква.Погледнете подолу за решение што е најдобро за вас.Исто како Противобактериен Таблети, со PA Плус која се отстранува непријатни јод вкус и боја!За употреба по вода била третирана со Вода за Аква Противобактериен Таблети. 100 таблети се третираат до 50 quarts.Цел денес!Ве молиме Имајте во предвид : Овие Таблети доаѓа во кутија, НЕ во шише, како што е прикажано.Вода за Аква 100-ct.Вода За Пиење Противобактериен Таблети.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди