.

.

New
PROLINE 6x6 NCAA College Cornhole Грав Кеси - Цврст Дизајн

PROLINE 6x6 NCAA College Cornhole Грав Кеси - Цврст Дизајн

DEN 1014.96

Количина на стоки
Достапно

Направени според турнир одобрени стандарди.Вклучува 4 официјално лиценцирани, турнир-одделение, сите временски услови и кеси.Регулатива големина (6" x 6") и тежина (15-16oz).Ултра трајни крои и патка крпа материјал.Совршен чувствуваат обезбедува најдобар фрли.Proline Tailgating е дел од Диви Спортски Семејството на Брендови.Проверете го нашиот други големи брендови : Диви Спортски и Кан Џем.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди