.

.

New
ПЕН Squall II Ѕвезда Влечете Конвенционалните Риболов Ролна

ПЕН Squall II Ѕвезда Влечете Конвенционалните Риболов Ролна

DEN 3718.80

Количина на стоки
Достапно

Графит рамка и sideplates.Висока јачина на морски одделение бронзена легура главните опрема.Нерѓосувачки челик назабена опрема.Живеат Вретено со слободен лебдечки гајтанот.Обратно-Повлечете систем со ХТ-100 подлошки.ПЕН Squall II Ѕвезда Влечете е лесен, брз на превземање, и исклучително castable поради неговата револуционерна Живеат Вретено дизајн.Сега кој ПЕН е заштитен Брзо Опрема Пристап Sideplate, на Squall II е повеќе риболовецот пријателски од било кога.Достапно во 5 големини од 12 до 40, на Squall Ѕвезда Влечете има репортажите за да се справи со сè, од сурфање на светлина должност префрлани работа.На 15 CS карактеристики надгради гајтанот лежишта и knob маг dial за крајна контрола додека кастинг.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди