.

.

New
Skylety 150 Парчиња Летаат Врзување Мушка Глави Волфрам Монистра и Јаглероден Челик Риболов Куки Нимфата Главата Топка за Риболов

Skylety 150 Парчиња Летаат Врзување Мушка Глави Волфрам Монистра и Јаглероден Челик Риболов Куки Нимфата Главата

DEN 287.76

Количина на стоки
Достапно

Богат во износ : ќе добиете 130 парчиња 2-големина летаат врзување мушка глави, заедно со 20 парчиња риболов куки, која одговара за било летаат врзување материјали да се фати риба, особено бас, доволна количина за да ги задоволат вашите секојдневна употреба и замената треба, убава комбинација за да можете да ја користите.Издржлив материјал : Нимфата глава, топката е направен на квалитет на волфрам, мушка главата ќе потоне брзо, и риболов куки е направен од висок јаглероден челик, носат-отпорни, трајни и здрав, не е лесно да се скрши или да бидат оштетени, еднократно за да се применува за долго време.Бидејќи големината погоре се мери од страна на страна, големината на вистинскиот објект што сте го добиле може да биде благо, различни од големината погоре.8 mm во дијаметар и висок јаглероден челик риболов куки е 12 мм во должина и е 5 мм во ширина, универзален, кој се вклопува во повеќето летаат врзување материјали, убаво додатоци за вас.Богат во износ : ќе добиете 130 парчиња 2-големина летаат врзување мушка глави, заедно со 20 парчиња риболов куки, која одговара за било летаат врзување материјали да се фати риба, особено бас, доволна количина за да ги задоволат вашите секојдневна употреба и замената треба, убава комбинација за да можете да ја користите.Спецификации : Боја : како на сликата покажува Материјал : висок јаглероден челик, волфрам Големина : како што е прикажано на слики Пакетот вклучува : 130 x Волфрам монистра 20 x Риболов куки Белешки : бојата може да биде малку поинаква, бидејќи на различни екран поставување.Издржлив материјал : нимфата глава, топката е направен на квалитет на волфрам, мушка главата ќе потоне брзо, и риболов куки е направен од висок јаглероден челик, носат-отпорни, трајни и здрав, не е лесно да се скрши или да бидат оштетени, еднократно за да се применува за долго време.Да се чува далеку од деца под 3 години.Практичен дизајн : практичен дизајн на мува врзување материјали, волфрам монистра се со светла боја и countersunk дупки, риболов куки со задната страна на barb, што го прави лесен за фаќање на бас или пастрмка.Широк апликации : летаат врзување мушка глави и риболов куките се дизајнирани за местење на живи мамки, бас, рок риба, сом во saltwater и слатководни средини, одговараат на вашите повеќе риболов апликации кои ќе обезбедат задоволство на риболов.Големина опис : на црна волфрам монистра се 3.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди