.

.

New
10 Компјутери Премиум 35-90mm Пластични Petri Јадење Клетка на Ткивото Култура Сад со Капак, 6 Големини да се Избере - 75mm

10 Компјутери Премиум 35-90mm Пластични Petri Јадење Клетка на Ткивото Култура Сад со Капак, 6 Големини да се

DEN 215.76

Количина на стоки
Достапно

Дното Дијаметар : Прибл.87mm/3.43 инч.Висина : Околу.12mm/0.47 инч.Боја : Како Што Е Прикажано. 35mm Големина : .Висина : Околу.13mm/0.51 инч.Опис : - Користи за култура на клетки и други научни апликации - Направени од премиум пластика, со висок квалитет - Кристално јасно, единствен дебелина, рамна и мазна, без нарушување - Висока температура reistant, висока хемиска стабилност - Со капак, Корисна алатка во lab Specification : - Материјал : Пластика - 90mm 3 Ребра Големина на : - Топ Дијаметар : Прибл.86mm/3.39 инчен - Дното Дијаметар : Прибл.83mm/3.27 инчен - Висина : Околу.14mm/0.55 инчен - 60mm Големина на : - Топ Дијаметар : Прибл.53mm/2.09 инчен - Дното Дијаметар : Прибл.51mm/2.01 инчен - Висина : Околу.14mm/0.55 инчен - 90mm Големина на : - Топ Дијаметар : Прибл.89mm/3.50 инчен - Дното Дијаметар : Прибл.87mm/3.43 инчен - Висина : Околу.15mm/0.59 инчен - 35mm Големина на : - Топ Дијаметар : Прибл.35mm/1.38 на Дното Дијаметар : Прибл.34mm/1.34 инчен - Висина : Околу.12mm/0.47 инчен - 75mm Големина на : - Топ Дијаметар : Прибл.68mm/2.68 инчен - Дното Дијаметар : Прибл.67mm/2.64 инчен - Висина : Околу.17mm/0.67 инчен - 90mm 2 Ребра Големина на : - Топ Дијаметар : Прибл.83mm/3.27 инчен - Дното Дијаметар : Прибл.82mm/3.23 инчен - Висина : Околу.13mm/0.51 инчен - Боја : Како Shown Package Вклучува : 10 Парчиња Petri Dishes Your задоволство е наш приоритет.Па ние ќе ја испорача највисоката квалитет на производи и услуги за задоволување на вашето задоволство.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди