.

.

New
1 H x 3 W Обичај во Домот Врежани Име Плоча, Нерѓосувачки Челик, Месинг или Плоча Рамка Име Етикета Уметност Ознака Ласерски Гравирани Име Плочи со Лепило Поддршка,Об?

1 H x 3 W Обичај во Домот Врежани Име Плоча, Нерѓосувачки Челик, Месинг или Плоча Рамка Име Етикета Уметност

DEN 167.76

Количина на стоки
Достапно

Големина на : 1" H x 3" W, Персонализација до 3 линии на текст 35 знаци по линија.Материјал : боја на Злато се направени од цврст месинг;боја Сребрена и црна се направени од не ' рѓосувачки челик;Кои се многу издржливи,ласерски-врежани за супер казна текстови.Текстовите се јасни, лесно да се чита, ќе остане на врежани засекогаш.Широка Примена:Едноставно да лупам надвор од лепило поддршка и се држи на било директно површина, како на пример, рамки, трофеј, urn, ѕидови, итн.На врежани може да се залепи на објекти цврсто, не грижете се за испаѓање.Сопствени содржини : основен материјал на nameplate боја (злато е бакар, сребро и црна се од нерѓосувачки челик), сопствен избор на дезени и бои, сопствен распоред избор, custom font selection.Како да се Прилагодите:Прво, кликнете на "Прилагодите Сега" копчето, а потоа изберете плоча боја и фонт име за внесување текст.Ве молиме потврдете го вашиот текста се точни; ние ќе ги копирате вашите текстови за производство без никакви модификации.Различни фонтови, модели и стилови за да изберете од!.

Карактеристики на понудата

Неодамнешно

Слични понуди